In december 2020 heeft Kim haar High Select Traineeship succesvol afgerond. We kijken terug op een intensieve periode van twee jaar waarin zij geslaagde projecten uitvoerde bij Lister, Insula Dei Huize Kohlmann en Zonnehuisgroep IJssel-Vecht.
Project 1 Lister
Junior Beleidsmedewerker Kwaliteit & Veiligheid
Kim startte haar eerste project bij Lister als Junior Beleidsmedewerker Kwaliteit & Veiligheid. Kim was onderdeel van het Kwaliteit & Zorgbeleid team en was verantwoordelijk voor:
- Analyseren van de herstellijst van cliënten;
- Analyseren van de MIM/MIC en hierbij ondersteunen bij het afhandelen door de locatiehoofden;
- IProvaVMS (infoland), heeft deze software eigen gemaakt en presentaties gegeven;
- Kwaliteitsdocumenten updaten en verwerken in het kwaliteitssysteem;
- Implementeren van de pilot VraagApp op 3 locaties;
- Implementeren van de pilot Boomerweb (digitaal aftekenen) op 6 locaties.
Project 2 Insula Dei Huize Kohlmann
Kwaliteitscoördinator
Binnen Insula Dei Huize Kohlmann was Kim de rechterhand van de Bestuurssecretaris op het gebied van Kwaliteit. Haar functie omvatte deze taken:
- Intern auditteam opzetten en coördineren;
- Overleg tussen de Kwaliteitsverpleegkundigen coördineren en input vanuit dit overleg in het MT inbrengen;
- Kwaliteitshandboek herzien en controleren;
- Waardigheid en Trots op Locatie coördineren;
- Kwaliteitsmanagementrapportage opstellen en herzien;
- Deelnemen aan diverse (kwaliteit)commissies.
Project 3 Zonnehuisgroep IJssel-Vecht
Projectleider Kwaliteitsmanagementsysteem
Kim begeleidde binnen Zonnehuisgroep IJssel-Vecht de implementatie van het nieuwe Kwaliteitsmanagementsysteem (KMS) door de volgende onderdelen te realiseren:
- Uitdenken van een nieuw KMS en inrichten binnen SharePoint in samenwerking met software ontwikkelaar Arrix;
- Coördineren afstemming tussen Zonnehuis groep IJssel-Vecht en Arrix;
- Betrekken van alle lagen van de organisatie bij de implementatie van het nieuwe KMS;
- Ondersteuning en adviseren van de adviseurs op het gebied van kwaliteit (o.a. interne audits, MIC en MIM meldingen).
Verder heeft Kim in afstemming met de OR een breed gedragen advies geschreven op het gebied van werkkleding. Kim heeft een enquête uitgezet, waarna zij in gesprek is gegaan met diverse groepen in de organisatie. Hieruit volgde een advies wat werd voorgelegd bij de bestuurder.
Kim heeft haar Traineeship succesvol afgerond en is gestart als Projectleider Leefstijl bij Lister. Haar taak is om Leefstijl stevig op de kaart te zetten binnen de organisatie, niet alleen voor de cliënten maar ook voor de medewerkers!
Lieve Kim, we wensen je heel veel succes en plezier bij Lister en dank je wel voor de afgelopen 2 jaar! We zien je snel weer.
/ Kim Borghuis
MSc Health Education and Promotion.
BSc Gezondheidswetenschappen.
High Select biedt jonge academici de mogelijkheid om vanuit een Traineeship gedurende twee jaar brede kennis en ervaring op te doen binnen de zorgsector. Tegelijkertijd biedt High Select organisaties en instellingen binnen de zorgsector de mogelijkheid om voor specifieke projecten medewerkers op tijdelijke basis aan te trekken met elders in de sector opgedane relevante kennis en ervaring.
Heb je interesse in meer succesverhalen van onze Trainees? Bekijk ook deze blogs: blog Ewoud, blog Esmé of blog Didi.